اخبار

اعضای شورای آهن و فولاد در تعیین ضرایب توافق کردند

اعضای شورای آهن و فولاد در تعیین ضرایب توافق کردند

رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران گفت: پیش نویس تعیین ضرایب محصولات فولادی نهایی در شورای آهن و فولاد به توافق اعضا رسیده و آماده ارائه به وزارت صمت است.

به گزارش آهن با ما مهرداد اکبریان با اشاره به تکلیف تعیین ضرایب قیمتی زنجیره فولاد در شورای آهن و فولاد اظهار داشت: تمام اعضا و فعالان شورای آهن و فولاد متشکل از سه انجمن تولیدکنندگان محصولات فولادی، انجمن سنگ آهن ایران و انجمن تولیدکنندگان محصولات نوردی در اولین نشست خود درباره موضوع مهم تعیین ضرایب محصولات فولادی به توافق رسیدند.

وی افزود: اعضای انجمن های زنجیره فولاد در شورای آهن وفولاد با بیان استدلال خود و چانه زنی درباره ضرایب قیمتی تلاش کرده‌اند رابطه منصفانه بین  واحدهای مرتبط با زنجیره فولاد در تعیین ضرایب قیمتی ایجاد کنند.

این فعال معدنی درباره ضمانت اجرای تعیین ضرایب قیمتی در شورای آهن و فولاد گفت: ضمانت اجرایی تعیین ضرایب از طرف انجمن ها به تایید رسیده و با امضای شورای آهن و فولاد نهایی خواهد شد و سپس به وزارت صمت ارائه می شود.

اکبریان با رد هرگونه اختلاف نظر در بین اعضای شورای آهن و فولاد در تعیین ضرایب محصولات فولادی گفت: در حال حاضر تقریبا توافق نهایی در شورای آهن و فولاد برای تعیین ضرایب انجام شده و پیش نویس آن آماده ارائه به وزارت صمت است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *